senetle araba logo

42,500
İlan No: 9691
Marka: Volkswagen
Seri: Transporter
Paket: 1.9 TDI City Van
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 155.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Volkswagen Transporter arabasının 1.9 TDI City Van modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,268

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 659 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 42,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 42,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,153
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 51,679

Orijinal - kazasız - uzun şase

Aracın içi dışı çok iyi muhafaza edilmiştir. Herhangi bir yerinde deforme olum koltuk yada döşeme yoktur. Genel olarak hususi kullanılmıştır. Kaza darbe yada değişen parçası yok sadece 3 parça lokal boya mevcut.  

Şu anda 1 lira masrafı yok

 

1.9 TDI 105 PS uzun şase 5+1 ctiyvan

 

ASR - EDL - EBC - ABS

 

Sürücü hava yastığı

 

Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar

 

Uzaktan kumanda merkezi kilit

 

Otomatik camlar

 

Kumaş koltuk

Araç görülmeye değer niteliktedir. Çok temiz ve bakımlı kullanılmıştır. Her türlü iş için uygundur. Not: Fotoğraflar temsilidir, kendi resimlerinde cityvan'dır yani en arkada cam yok onun haricinde hereyi aynı fotoğraflardaki araç gibidir. Bu araçta bize aiti fakat satıldı, arşivdeki fotoğraflardan ekledik mecburen. Yarısı peşinle kalanı senetle vade yapılır. Senetle satışlarımızın banka ile bir alakası yoktur ama yapılan tüm işlemler yasadır. Peşinat noterde yapılır ve anında aracın noter satışı verilir.      

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi