senetle araba logo

82,000
İlan No: 18653
Marka: Volkswagen
Seri: VW CC
Paket: 1.8 TSi
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 69.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Volkswagen VW CC arabasının 1.8 TSi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,898

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 213 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 82,000
Peşinat: - 25,000
Borç Tutarı: 57,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 4,085
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 98,040

Pazarlıksız.

Aracın motor ve yürüyeni 1.Sıdıf sorunsuz. Motor ve otomnatik şanzıman aksamı sıfır denecek kadar temizdir. Tarafımızca yapılmış olan ekspertiz raporuna göre sadece 14 parça yüzeysel olarak boya mevcuttur. Tramer kayıtlarında sadece 1200 TL hasar kaydı çıkıyor. Haricinde kesinlikle bir sıkıntısı yoktur.

Ödeme seçenekleri;

Firmamızın anlaşmalı olduğu kurum koç finanstır. Araç için 36 aya kadar masrafsız banka kredisi çıkartılır. Kredisi çıkamayan müşterilerimiz için için 25.000 TL Peşinata vade yaparız. Kendi bünyemizde en fazla 12 aya kadar taksit yapıyoruz. Detaylar için arayınız.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi