senetle araba logo

24,500
İlan No: 12926
Marka: Volvo
Seri: S40
Paket: 1.6
Model: 2003
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 186.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Volvo S40 arabasının 1.6 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 684

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,500
Peşinat: - 12,250
Borç Tutarı: 12,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 939
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 22,540
Aracımızın muayenesi 07 / 08 / 2016 Tarihine kadar geçerli olup, şu anda masraf edilecek bir tarafı yoktur. Tramerde bir miktar hasar kaydı bulunuyor. Değişen parçası yok, Düzeltmeler vardır. Tavan hariç temizlik boyası atılmıştır. Yürüyen ve motor aksamı saat gibi çalışıyor. En ufak bir sorun bulmak mümkün değil. Volvo kalitesi var  sonuçta 400.000 Kilometre arabaya işlemiyor. LPG mevcut ve ruhsata işlenmiştir. Sadece İstanbul  Ümraniye ve çevresine senetle vadeli olarak veriyorum. En fazla 15 aya kadar vade yaparım. Hayırlı satışlar.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi