senetle araba logo

31,750
İlan No: 16183
Marka: Opel
Seri: Astra
Paket: 1.3 CDTI Essentia
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 205.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Opel Astra arabasının 1.3 CDTI Essentia modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 807

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 31,750
Peşinat: - 15,875
Borç Tutarı: 15,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,138
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 27,305
2008 model Opel Astra 1.3 CDTI Essentia 217.000 Km'de. Aracımızın motor ve yürüyen aksamında en  ufak bir sorun yoktur. Bakımları tam masrafsız. Kaporta aksamında 2 parça sökülme vardır. Bir kaç parça lokal adına atılmış boyası var. Tramer kayıtlarında hasar kaydı toplam = 4.000 TL'dir. Şu anda yapılması gereken bir aksamı yoktur. Aracı dilediğiniz ustaya yada yetkili servise gösterip detaylı olarak kontrol yaptırabilirsiniz. Kredi kartına 9 ay taksit ve yarısı peşin olmak kaydı ile geri kalan kısmı aylık taksitlendirme seçeneklerimiz ile en yakın zamanda ofisimize bekliyoruz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi