senetle araba logo

42,750
İlan No: 50031
Marka: Peugeot
Seri: 407
Paket: 1.6 HDi Executive
Model: 2010
Yakıt: Dizel
KM: 115.348 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Peugeot 407 arabasının 1.6 HDi Executive modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,087

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 664 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 42,750
Peşinat: - 21,375
Borç Tutarı: 21,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,532
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 36,765

2010 PEUGEOT 407 1.6 HDİ EXECUTİVE

OTOMOBİL TAMAMEN ORJİNALDİR, DEĞİŞEN PARÇASI FALAN YOKTUR SORUNSUZDUR. İÇ DÖŞEMELERİN DE YIPRANMA FALAN YOKTUR TORPİDO DA EZİLME GÖÇME VB YOKTUR ESKİMEMİŞTİR ABS, ÇİFT YÖNLÜ DİJİTAL KLİMA 6 TANE AİRBAG İSOFİX KOLTUK VE 4 CAM OTOMATİK VARDIR AYRİYETTEN YOL BİLGİSAYARI OTOMATİK AYNALAR FAR SENSÖRÜ HIZ SABTLEME PARK SENSÖRÜ YAPMUR SENSÖRÜ ANAHTARDAN KUMANDA IMMOBILISER MERKEZİ KİLİT ALARM HİDROLİK DİREKSİYON DİREKSİYONDAN KUMANDA VE AKLINIZA GELEBİLECEK BİR ÇOK ÖZELLİĞİ VARDIR MOTORU MEKANİĞİ AKSANLARI SORUNSUZDUR ÇOK TEMİZ BİR ARAÇTIR YARISI PEŞİN GERİSİ VADELİ.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi