senetle araba logo

44,750
İlan No: 11248
Marka: Dacia
Seri: Duster
Paket: 1.5 dCi Laurate
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 86.974 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Dacia Duster arabasının 1.5 dCi Laurate modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 735

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 496 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 44,750
Peşinat: - 22,375
Borç Tutarı: 22,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,201
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 28,819
Tam bir yakıt cimrisi olan Dacia Duster 1300-1600 Cm3 motor hacmine sahip. Aracım 2012 model olmasına rağmen sadece 86.974 km dedir. Dacia Duster dizel motor ve manuel vitesli şanzuman sahip. Aracı muayene ve bakımları yapılmıştır. Ve de ayrıca tüm bakımları Dacia servisi tarafından eksiksiz bir şekilde yapılmıştır. Aracın iç takımında her hangi bir yıpranma veya eksiği de yoktur. Koltuklar da yırtık, yanık veya sökük yoktur. Tertemizdir. Aracımda 2012 model bir araçta bulunması  gerekenden daha fazlası mevcuttur. Aracın tüm donanım özellikleri de aşağı da yazmakta. Bizden tüm müşterilerimize yarısı peşin olmak üzere geri kalanı 24 ay senet kampanyası başlamıştır. Ayrıca kredi kartına da taksit yapılmaktadır. Bu fırsatları kaçırmayıp araç sahibi olmak istiyorsanız heme  bize ulaşın ve sizin için senet işlemlerinizi başlatalım. Aracın yakıt tüketimi şehir içi 20-30 kr olarak ölçülmüş olup Türkiye'nin en az yakan araçları arasında yer almakta.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi