senetle araba logo

27,500
İlan No: 18715
Marka: Opel
Seri: Meriva
Paket: 1.3 DTI Enjoy
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 132.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Opel Meriva arabasının 1.3 DTI Enjoy modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 548

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 668 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 27,500
Peşinat: - 13,750
Borç Tutarı: 13,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 834
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 20,020
Aracımızda değişen parça kesinlikle yok , sadece bir parça sol ön çamurlukta temizlik boyası vardır. Onun haricinde hatasız bir araç. Ön takımı komple yeni yapıldı. Şu anda bir lira gideri yok desek tam yeridir. İstediğiniz ustaya  yada yetkili Opel servislerine gösterip gönül rahatlığı ile kontrol ettirebilirsiniz. Mantıklı takas tekliflerinizi mağazamızda değerlendiriyoruz. Satış olanaklarımızda vadeli olarak satışlarımız mevcuttur. %50 Peşin geri kalan kısmı kendi bünyemizde aya kadar taksit imkanı ile bu aracın sahibi olabilirsiniz. Aracın satışına engel  en ufak bir sıkıntı yoktur. Aynı gün tüm işlemler tamamlanıp araç devri alıcının üzerine verilir. Şehir dışından gelecek olan arkadaşlar bir iş günü içerisinde işlemleri halledip geri dönebilirler. Ödeme olarak banka ile hava yapabilirsiniz.  Detaylı bilgi için arayınız.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi