senetle araba logo

31,500
İlan No: 24686
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.5 dCi Extreme Edition
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 160.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Clio arabasının 1.5 dCi Extreme Edition modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 801

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 31,500
Peşinat: - 15,750
Borç Tutarı: 15,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,129
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 27,090

2012 Renault Clio 1.5 dCi Extreme Edition

 

Değişen yok

 

Boya yok

  Aracımız her aksamı ile orijinaldir. Kaporta aksamında değişen ve boyana parçası kesinlikle yoktur, istediğiniz yere gönül rahatlığı ile gösterebilirsiniz.   Kendi bünyemizde senetle vade olur. Yarısı peşin geri kalan kısmı 3 aydan 36 aya kadar kefilsiz evraksız, banka kredisiz vadeli olarak satın alabilirsiniz. Aracımız için %18 KDV dahil fatura kesilecektir. Lütfen mesaj atmayınız  aşırı yoğunluktan dolayı cevap veremiyoruz. 09:00 - 20:00 Saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz.   Banka kredisi kullanmak isteyenler için koç finans aracılığı ile araç değerinin %70 olan kısmına anında kredi çıkartılır.     
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi