senetle araba logo

Volkswagen Polo 2015

63,900
İlan No: 31712
Marka: Volkswagen
Seri: Polo
Paket: 1.4 TDi Comfortline
Model: 2015
Yakıt: Dizel
KM: 11.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Volkswagen Polo arabasının 1.4 TDi Comfortline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,624

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 640 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 63,900
Peşinat: - 31,950
Borç Tutarı: 31,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,846
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 98,406

Volkswagen Polo 1.4 TDİ

Aracımın motorunda yürüründe hç bir sıkıntı yoktur Aracım 2015 model olup hatasız,boyasızdır. Aracımız sınıfının en dolusudur Sunroofludur..

Firma olarak satmış olduğumuz tüm araçlar için kaporta – mekanik – ekspertiz garantisi veriyoruz.

Yarısı peşin geri kalanı 6 aydan 36 aya kadar kefilsiz şartsız senetle yapılır. Aracın noter satışı anında verilecektir fakat mülkiyet-i muhafaza olarak adlandırılan satılamaz rehini konulacaktır. Borcunuzu bittiği anda rehini kaldırabilirsiniz.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi