senetle araba logo

6,900
İlan No: 3272
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: 1.6
Model: 1992
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 178.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Turkuaz

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının 1.6 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 275

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 6,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 419
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 10,045
Yarısı peşin geri kalan 36 aya varan vade ve senet ile satın alabilirsiniz: Aracın tüm bakımları yetkili servis bakımlıdır. Bu araca senetle satın alabilmeniz için peşinat ödemeniz gerekiyor. Peşinat tutarı ise peşin fiyatın %50'lik bölümünü oluşturmaktadır. Aracın mıuayenesi de mevcut olup ocak 20176 tarihine kadar kesintisiz olarak devam etmektedir. Aracımızın muayenesi de mevcut olup ocak 2016 tarihin kadar kesintisiz olarak devam etmektedir. Ayrıca aracı satın aldıktan sonra da size kesinlikle tek kuruş masraf çıkartmayacaktır. Araç için senet yapılırken de %090'lık bir vade oranı uygulanacaktır. Tofaş çok temiz kullanılmıştır. Bu temizlikte böyle bir araç bulmanız çok zordur. Aracın fiyatı  da gayet uygundur. Araç için 4.000 TL peşin ile senet de yapılabilir. Araç için 2.000 TL'ye kadar kredi imkanı da sunulabilir. Şahin 1.6 benzinli motor ile birlikte  ruhsata işlenmiş olan LPG de takılmıştır. Detaylı bilgi için bize ulaşın. Araca senetle satın alabilirsiniz.

Araç çok temiz kullanılmıştır. 

Bütün kredi kartlarına 9 aya varan taksit imkanı.

 

Radyo / Kaset

Hidrolik Direksiyon

Merkezi Kilit

Katalizatör

Alarm

Alaşım Jant

Opak Boya

 

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi