senetle araba logo

22,750
İlan No: 14413
Marka: Fiat
Seri: Stilo
Paket: 1.6 Actual
Model: 2005
Yakıt: Benzin
KM: 76.050 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Fiat Stilo arabasının 1.6 Actual modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 373

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 22,750
Peşinat: - 11,375
Borç Tutarı: 11,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 610
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,651

2005 Model Fiat Stilo 1.6 Actual.

Aracım tamamen orjinal olup değeşin parçası yoktur.

Aracın koltukları sürekli olarak koltuk kılıfları ile kullanılmıştır. Koltukların döşemesinde her hangi bir yırtık, yanık yoktur. Aracımda ABS, Klima, İsofix, 4 airbag, 2 cam otomatik, yol bilgisayarı, otomatik ayna vb. bir çok özelliğide mevcut. Firmamız tarafından tüm müşreterilerimize yarısı peşin olmak şartı ile geri kalaı 12 veya 24 kadar senetle taksitlendirmekteyiz.

Senetli satışlar ile birlikte ayrıca  taksitli satışlarımızda mevcuttur. Her marka araç için de takas yapılabilir.

Senetli satışlar ve sormak istedikleriniz için telefon numarasını arayarak sorun. Lütfen mesaj atmayın.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi