senetle araba logo

65,700
İlan No: 11940
Marka: Opel
Seri: Insignia
Paket: 1.6 T Cosmo
Model: 2013
Yakıt: Benzin
KM: 13.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Füme

Galeri İletişim

Opel Insignia arabasının 1.6 T Cosmo modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,079

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 65,700
Peşinat: - 32,850
Borç Tutarı: 32,850
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,763
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 42,311
  Aracımız sıfırdan farksızdır. 2013 model olması rağmen sadece 13.000 km'dedir. Opel İnsignia 1.6 T Cosmo. Aracımız Opel İnsignia 180 PS'dir. Serisinin en az yakan modelidir. Aracımzıın değişen parçası sökülen takılan veya boyası kesinlikle yoktur. Kazasız sıkıtısız problemsiz bir arçatır. Motoru yürüyen aksam her şeyi dört dörtlüktür. Araç yol bilgisayarı dijitan radyo ekrano, hafızalı koltuğuna kadar yüksek donamlı lüks bir araçtır. Lüks İnsignia. Lüks olmasına rağmen oldukça uygun bir fiyat ile satılmakta. Ayrıca pazarlık gibi İnsignia hakkındaki anlaşmalar araç başında yapılacaktır. Yarısı peşin kalanı kefilsiz vade seçenekleri için satış ofisimize bekleriz. Kredi kartına 9 aya kadar taksit yapılamaktadır. Vade olanı firmamız tarafından sağlanmaktadır.      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi