senetle araba logo

18,999
İlan No: 40376
Marka: Kia
Seri: K
Paket: 2500 TCI
Model: 2003
Yakıt: Dizel
KM: 247.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Kia K arabasının 2500 TCI modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 483

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (542) 254 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 18,999
Peşinat: - 9,500
Borç Tutarı: 9,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 681
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 16,339

KİA K2500 TCİ.

Aracın kasasının yarısından itibaren baştan sona olarak turuncu şeritler vardır fotoğraflarda güncel değildir ama şuanki hali daha hoş gösteriyor.

Aracın 10.12.2016 Tarihine kadar muayenesi vardır.

Araç titizlikle kullanılmış olup herhangi bir masrafı yoktur.

Uzun yıllar masrafsızca binebileceğiniz bir araçtır.

Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi