senetle araba logo

10,250
İlan No: 49977
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: S
Model: 1997
Yakıt: LPG
KM: 20.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 286

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 10,250
Peşinat: - 5,125
Borç Tutarı: 5,125
 
Aylık Ödeme Tutarı: 393
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,430
Muaynesi 2017 yılına kadar vardır. Taksi çıkmasıdır. Motoru yeni yapılmıştır. Genişletilmiş pistonlarla daha seri bir motor olmuştur. Kurt egsoz, kesici vardır. LPG mevcut ve işlidir. Ümraniye çevresine senet ile yarısı peşin vadelendirilir. Avrupa yakası veya istanbul dışı satış yoktur. Aracımız sıfır ayarındadır. Emsalsiz temizliktedir. Aileye gidebilecek nadir araçlardandır.    

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

6+ Hoparlör
Radyo - MP3 Çalar
USB - AUX
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi