senetle araba logo

44,999
İlan No: 3304
Marka: Toyota
Seri: Auris
Paket: 1.4 D-4D Comfort Extra
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 45.500 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Toyota Auris arabasının 1.4 D-4D Comfort Extra modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,792

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 44,999
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 44,998
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,730
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 65,517

Toyota Auris 1.4 D-4D Comfort Extra pakete sahiptir. Aracın tüm bakılmaları tam ve zamanın da yapılmıştır. Araç Comfort Extra paket ile birlikte sınıfının en dolu modelidir. Auris Ekonamik ve yüksek performanslı bir araçtır.

Araç çok temiz kullanılmış olup ilk günkü gibidir. Auris'in tüm bakımları Toyota servisinde yapılmıştır. Araçta kaza, değişme veya boya yoktur. İlk sahibinden olup 46.000 km dedir. Aracın muayenesi de mevcut olup değişen parçası da yoktur.

Aracın yedek anahtarı dahi bulunmaktadır. Auris için kredi kartına 9 ay taksit seçeneklerimiz mevcuttur. Araç için yarı peşin geri kalan için vade imkanımız vardır. Araç tüm bunlarla birlikte sıınfıının en dolu modelidir. Auris'in donanım özelliklerine bakılacak olursak eğer araçta;

Sis Lambası

Radyo / Kaset

Hidrolik Direksiyon

Merkezi Kilit

Elektrikli Ayna

ABS

Hava Yastiği (Sürücü)

Hava Yastığı (Yolcu)

Yan Hava Yastığı

Rezistanslı Yan Aynalar

Direksiyon Ayarı

Yağmur Sensörü.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi