senetle araba logo

25,900
İlan No: 41648
Marka: Fiat
Seri:
Paket: Fiorino Combi 1.3 Multijet Active
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 182.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat arabasının Fiorino Combi 1.3 Multijet Active modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 658

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (534) 442 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 25,900
Peşinat: - 12,950
Borç Tutarı: 12,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 928
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 22,274
 

"FİAT FİORİNO COMBİ 1.3 MULTİJET ACTİVE"

Aracın motor ve maknik aksamında bir sıkıntı yoktur. Bütün bakımları tam eksiksiz yapılmıştır. Muayenesi yeni yapılmıştır. 182.000'Kilometrededir ama yürüyeni ve gidişi vesayre sağlam ve güzeldir. 2-3 Parça boya 1'Parça değişen vardır fiyat uygun ve makuldur. Bankadan kredisi çıkmayan müşterilerimize özel kendi bünyemizde yarısı peşin kalanı vade seçenekleri ile satış imkanı sunuyoruz. Araç göründüğünden daha temiz ve güzeldir ekstra olarak cam rüzgarlıgıda vardır.      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi