senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

8,450
İlan No: 6500
Marka: Tofaş
Seri: Kartal
Paket: SLX
Model: 1996
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 206.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Yeşil

İlan yayından kaldırılmıştır.

Tofaş Kartal ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 8,450
Peşinat: - 4,200
Borç Tutarı: 4,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 199
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 11,407

1996 Model Tofaş Kartal SLX

Araç 206.000 km'de 96 Model Station Wagon Kasa tipine sahip Düz Vites Benzin ve LPG (ruhsata işli) 1401 - 1600 cm3 Motor Hacmi 51 - 75 HP Motor Gücü Arkadan İtişli Aracın peşin fiyatı: 8.450 TL Yarısı Peşin Olursa Geri Kalan Senetle Vadelendirilir

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

4

Arka Kaput
Motor Kaputu
Sağ Arka Kapı
Sağ Arka Çamurluk
Sağ Ön Kapı
Sağ Ön Çamurluk
Sol Arka Kapı
Sol Arka Çamurluk
Sol Ön Kapı
Sol Ön Çamurluk
Tavan

5

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi