senetle araba logo

15,000
İlan No: 17153
Marka: Fiat
Seri: Doblo
Paket: 1.9 TDI
Model: 2004
Yakıt: Dizel
KM: 251.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Doblo arabasının 1.9 TDI modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 409

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,000
Peşinat: - 6,950
Borç Tutarı: 8,050
 
Aylık Ödeme Tutarı: 577
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 13,846
%50 peşinat ile geri kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vadeli Fiat Doblo 2004 Motor ve yürüyen aksamı gayet güzel yapılması gereken yada arızalı bir aksamı söz konusu bile değildir. Aracı mesai saatleri içerisinde galerimize kadar gelip görebilir ve test sürüşüne çıkabilirsiniz. Aynı şekilde istediğiniz yere gösterin bizden yana sıkıntı yok. Yarısı peşinle geri kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vade olur yarısı peşin olmazsa olmaz. Post cihazımız var kredi kartlarına 9 aya kadar taksit yaparız.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi