senetle araba logo

7,000
İlan No: 7164
Marka: Renault
Seri: Express
Paket: 1.4
Model: 1996
Yakıt: Benzin + LPG
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Express arabasının 1.4 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 279

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 212 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 7,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 6,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 425
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 10,191
Aracın kaportası, boyası komple sıfır yapılmıştır., Yürüyen aksamından en ufak bir ses dahi yok. Senetle sadece yarısını peşinat olarak öde kalanını dert etme. Aracımız çekme belgelidir ek olarak +1000 Türk lirası daha öderseniz sıfır muayene ile size teslim edilecektir. Yukarıda da belirtiğimiz gibi yürüyen aksamında sorun yok fakat muayeneden geçmesi için yapılması gereken sorunlar var, eğer yaparım diyorsanız sorun yok, fakat uğraşamam diyorsanız biz hallederiz . Senetle vadeli ödeme kolaylıklarımız dan faydalanarak aracı alın hem işinizi görün hemde rahat rahat ödeyin, hemde banka ile uğraşmadan kefil ile uğraşmadan, formalite hiç uğraşmadan. Sadece kimliğiniz ile gelmeniz, ve sizin arabayı beğenmeniz şartı ile senetle vade yapılır. Her marka kamyonet ve otomobil ile takas teklifleri değerlendirilir.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi