senetle araba logo

35,750
İlan No: 45426
Marka: Peugeot
Seri: 407
Paket: 1.6 HDi Comfort
Model: 2010
Yakıt: Dizel
KM: 252.514 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Peugeot 407 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 35,750
Peşinat: - 17,875
Borç Tutarı: 17,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,033
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 55,055

Peugeot 407 1.6 HDi Comfort

Aracımız orjinal olup değişen boya kesinlikle yoktur. Aracımızın iç döşemelerinde torpido aksamında en ufak yıpranma eskime yoktur.

Aracımızda ;  ABS ÇİFT YÖNLÜ DİGİTAL KLİMA ISOFİX 6 AİRBAG 4 CAM OTOMATİK MERKEZİ KİLİT ALARM HİDROLİK DİREKSYON HIZ SABİTLEME FAR SENSÖRÜ YAĞMUR SENSÖRÜ DİREKSYONDAN KUMANDA RADYO MP3-CD CALAR

Ve sayamadığım bir çok özellik mevcuttur.

Bizden Tüm müşterilerimize yarısı peşinle geri kalanı 12-24 aya kadar senetle veya kredi kartları ile uygun taksit olur.

Firma olarak satmış olduğumuz tğm araçlarımza fatura kesilir.

Her marka araç ile takas olur. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz..

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi