senetle araba logo

15,250
İlan No: 44026
Marka: Peugeot
Seri: 306
Paket: 1.6 Griffe
Model: 1998
Yakıt: LPG
KM: 240.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

Peugeot 306 arabasının 1.6 Griffe modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 388

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 82 55

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,250
Peşinat: - 7,625
Borç Tutarı: 7,625
 
Aylık Ödeme Tutarı: 546
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 13,115

Peugeot 306 Griffle 1.6 1998 Model

 

Aracımız Peugeot 306 1.6 Griffe serisidir. 1998 model olup benzin&LPGLİDİR. 

Aracımızın mıuayenesi yenidir. Lastikleri kış lastiğidir. Periyodik bakımlarının hepsi yapılmıştır. Hiç bir masrafı yoktur. 

HİDROLİK DİREKSYON KLİMA SIRALI SİSTEM LPG MP3-USB-CD ÇALAR TEYP 4 ADET MİD TAKIMI ÖN CAMLAR OTOMATİK  YEDEK ANAHTAR MERKEZİ KİLİT ALARM SIFIR AKÜ

Aracımızın kilometresi orjinaldir. Kilometresi düşük araçlar ile kıyaslamayınız !

Aracımızın motorunda yürüyeninde en ufak bir sorun yoktur. Dilediğiniz yere gösterebilirsiniz. Aracımızın motorunda yürüründe en ufak bir sorun yoktur. Aracımızın çalışmayan hiç bir aksamı yoktur.

Aracı alacak arkadaş hiç bir masraf etmeden yıllarca binebilecektir.

Alıcısına şimdiden hayırlı olsun !.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi