senetle araba logo

21,900
İlan No: 7211
Marka: Honda
Seri: Civic
Paket: 1.6 VTEC Sport
Model: 2000
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 240.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Honda Civic arabasının 1.6 VTEC Sport modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 872

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (264) 614 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 21,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 21,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,329
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 31,885
200 MODEL LPG'Lİ, GÜVENLİK PAKETLİ ARACIN 21.10.2015 TARİHİNE KADAR MUAYENESİ VARDIR TÜM BAKIMLARI YENİ YAPILMIŞ OLUP YÜRÜRÜ VE MOTORU ÇOK İYİ SPORT ŞANZIMANDIR HERŞEYİ YAPILMIŞ SADECE GAZA BAS ARACIN KISACA ÖZELLİKLERİ : ABS - ESP  ÇELİK JANT  2 ADET HAVA YASTIĞI  KLİMA  ÇARPIŞMA ANINDA YAKIT KESİCİ ELEKTRİKLİ AYNALAR HİDROLİK DİREKSİYON  ELEKTRKLİ CAMLAR  VS KREDİ KARTINA 9 TAKSİT YAPILIR TÜM ARAÇLARIMIZ FATURALIDIR VADELİ SATIŞLARIMIZDA YARISI PEŞİN ALINARAK KALANI SENETLE VADELİ AYNI GÜN SATIŞI VERİLİR. HER MARKA ARACINIZ PEŞİNAT OLARAK DEĞERİNDE SAYILIR MANTIKLI TAKAS TEKLİFLERİNE AÇIĞIZ, BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi