senetle araba logo

18,750
İlan No: 7373
Marka: Alfa Romeo
Seri: 156
Paket: 2.0 TS
Model: 1999
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 175.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Alfa Romeo 156 arabasının 2.0 TS modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 747

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 18,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 18,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,137
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 27,299

1999 Model Alfa Romeo 2,0 TS

Aracımızın değişen parçası yoktur, fakat bel altında boylar mevcuttur yaşına göre. Yürüyen aksamında veya şanzımanında en ufak bir sıkıntı söz konusu değildir, ön takımında en ufak bir ses dahi yoktur.,  Arabadan iyi anlayan biri olarak söylüyorum çok muazzam bir araba. Performansı çok iyidir komple sıfır motor yapılmıştır ve bu süre içerisinde tam 7 bin TL ödenmiştir. Tek kuruş masrafı yoktur, çok diri ve çok güzel bir arabadır. Uzun lafın kısası senelerce rahatlıkla binebileceğiniz ayarda bir oto.   - KLİMA - ÇELİK JANT - RADYO-TEYP - SİS FARI - HİDROLİK DİREKSİYON - MERKEZİ KİLİT - HAVA YASTIKLARI - 4 CAM OTOMATİK   Arabayı galerimizde görüp test sürüşü yapabilirsiniz Kredi kartına 9 taksit imkanımız vardır. Yarısı peşinle kalanı senetle vadeli yapabiliriz. Senetle vadeli araba sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz Taksit değerlerimiz ise şöyledir.  

9,500 TL'DEN HESAPLARSAK

 

9,500 TL PEŞİNLE 1,250 TL X 10 AY SIRALI SENET

9,500 TL PEŞİNLE 1,090 TL X 12 AY SIRALI SENET

9,500 TL PEŞİNLE   935   TL X 15 AY SIRALI SENET

   

ÖDEME PLANI YUKARIDA YAZILDIĞI GİBİDİR

         
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi