senetle araba logo

24,500
İlan No: 20895
Marka: Fiat
Seri: Doblo
Paket: 1.6 Multijet Cargo Plus
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 170.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Doblo arabasının 1.6 Multijet Cargo Plus modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 402

GALERİCİYE TELEFON AÇ
2 (126) 730 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,500
Peşinat: - 12,250
Borç Tutarı: 12,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 657
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 15,778
Automall Aracımızın yürüyen ve motor aksamında herhangi bir sıkıntı yoktur. Periyodik bakımları düzeli olarak yapılmış, motoru yorulmamış bir araçtır. Kazası belası yoktur. Uzun vadeli olarak kullanmak isteyenler için oldukça makul bir araç. Yol bilgisayarı - Klima - Otomatik camlar 11.000 TL Peşin olarak bize öderseniz kalan kısmını elden taksitlerle yani sıra senetle 24 aya kadar taksit yaparız. Şehir dışından gelecek olan misafirlerimiz için yarımcı olunur. Kredi kartına tek çekim veya 9 aya kadar taksit imkanı. Yüksek model ve mantıklı araçlar ile takas düşünürüz. Adres: Automall oto yaşam merkezi A blok No 56 - 57 - 58 Bağcılar/İstanbul
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi