senetle araba logo

19,750
İlan No: 49016
Marka: Hyundai
Seri: Accent
Paket: 1.5 CRDi Admire
Model: 2004
Yakıt: Dizel
KM: 170.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Hyundai Accent arabasının 1.5 CRDi Admire modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 393

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (534) 329 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 19,750
Peşinat: - 9,875
Borç Tutarı: 9,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 599
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,378

Masrafsızdır

Çelik Jantlıdır

Muaynesi Vardır.

%50 Peşin olmak şartı ile geri kalanını senet ile vadelendiriyoruz.

Aracın hiç bir sorunu yoktur, emsalsiz temizliktedir. Yaşıtlarına oranla çok daha temiz ve çok daha özenle kullanılmıştır, motor yorulmamıştır uzun yol çok rahat yapıyor şehir içi ve şehir dışı yakıt tüketimi çok iyi derecededir, bütçenizi asla kasmaz. Bu bütçe de alınabilecek en iyi araçlardandır aileniz veya dostlarınız ile güzel ve uzun yolculuklar yapabilirsiniz, geniş ve ferah bir araçtır. Modeline göre gayet konforlu olmasının yanı sıra bir o kadar da güvenilirdir eskiler, efsaneler asla ölmez dedikleri bu olsa gerek. Bütçeye aldanmadan alınabilecek bir araçtır.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi