senetle araba logo

13,750
İlan No: 5403
Marka: Fiat
Seri: Palio
Paket: 1.4 EL
Model: 1999
Yakıt: Benzin
KM: 120.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Palio arabasının 1.4 EL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 548

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 343 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 13,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 834
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 20,019

99 Model 120.000 km'de Fiat Palio 1.4 EL

Aracın Tüm Servisleri Yaptırılmış Olup Çok Temiz Bir Şekilde Size Size Teslim Ediyoruz Aracı Gelip Görebilir ve Dilediğiniz Ekpertize Test Ettirebilirsiniz
Araçda merkezi kilit, müzik oynatıcısı, otomatik camlar hidrolik direksiyon, kumaş koltuk vb.. özellikler mevcut
Hatchback Kasa - Düz Vites Benzinli - Gümüş Gri Renk 76 - 100 HP Motor Gücü 201 - 1400 cm3 Motor Hacmi Önden Çekişli

Ödeme Saçenekleri

Galerimize sadece kimliğinizle gelerek kredi çekme miktarınızı öğrenebilirsiniz! İstanbul İçi 24 Ay Galeriden Senetle Araba Satışımız VARDIR Eğer İstanbul'da ikamet ediyor VE senetle araba almak istiyorsanız sizi ofisimize bekleriz

Güvenlik

Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Hidrolik
Klima - Analog
Kumaş Koltuk

Dış Donanım

Multimedya

Radyo - CD Çalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi