senetle araba logo

520,000
İlan No: 2927
Marka: Ferrari
Seri: 430
Paket: F430
Model: 2007
Yakıt: Benzin
KM: 8.500 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Ferrari 430 arabasının F430 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 20,713

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 520,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 519,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 31,547
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 757,119
Bir Ferrari'nizin olmasını istiyorsunuz fakat yeterli nakitiniz yok mu?Ve ayrıca banka kredisi çekemiyorsunuz. Aratık çok daha ve kolay bir yöntem ile satın alabilirsiniz.  Eğer öyle ise bu fırsatı kaçırmayın! Bu fırsat yüz yılda bir gelir. İşte senetle Ferrari fırsatı. Ferrari'ye senetle veya taksitle sahip olabilirsiniz. Aracın tüm bakımları tam ve zamanında yapılmıştır. Araç 2007 model ile birlikte 8.500 km dedir. Aracın km si de orjinaldir. Ferrari model yılı ile birlikte sıfır ayarında dır. Aracın kesinlikle kaza veya darbe kaydı yoktur. Ferrari çok temiz kullanılmış olup kesinlikle hiç bir yerinde sorun veya hatası da yoktur. Benzinli motor ile birlikte otomatik vitestir. Aracın en çok bilinen özelliklerinden biriside performansıdır. Ferrari'nin motor hacmi 4001 - 4500 cm3 olup motor gücü ise 476 - 500 HP'dir. Araç yüksek motor ile birlikte size daha rahat ve daha performanslı bir sürüş seçeneği sunuyor.  Aracın tüm bakımları tam ve zamanında eksiksiz bir şekilde yapılmıştır.  Ferrari Cuope kasa ile birlikte siyah renk dir. Aracın mueyenesi de  yeni yapılmıştır ve ocak 2016 tarihine kadar devam etmektedir. Araç için kesinlikle takas yapılmayacaktır. Araç tüm bunlarla birlikte çok rahat yolculuklar ve Aracımzı için taksitle sahip olabilemniz için küçük bir miktar peşinat ödemeniz gerekiyor. Banka kredisi çıkmıyorsa kendi bünyemizde peşinat tutarı için kredi vermekteyiz. Peşinat tutarını ödedikten sonrada 6, 12, 24, 36 ve 48 aya kadar kredilendirme yapıla bilmektedir. Aracımız için senetli satışlarımızda da %0.90'lık bir vade oranı uygulanacaktır.

Ferrari'nin kazası veya darbesi yoktur. 

Aracın tüm bakımları yeni yapılmıştır.

Ferrari'ye senetle sahip olabilirsiniz.

Kredi kartına 9 aya kadar kredi yapılmaktadır. 

Araç için 36 aya varan  vade imkanlarımız da mevcuttur.

Aracın muayenesi de mevcuttur.

Ayrıca Ferrari'nin km si de orjinal'dir.

 

Araç  sınıfının F430  modeli ile donanım bakımından en dolu modelidir. Aracın donanım özelliklerine bakılacak olursak eğer araçta;

Bİ XENON FARLAr

F1 VİTES

DERİ KOLTUKLAR

ELEKTRİKLİ KOLTUK 

DERİ DİREKSİYON

RADYO & CD ÇALAR 

ELEKTRİKLİ AYNALAR

ELEKTRİKLİ CAMLAR 

PARK MESAFE KONTROL ​

Aracın donanım özellikleridir.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi